9 Şubat 2012 Perşembe

Sizin hiç leopar desenli tırnağınız oldu mu?Size en eğlenceli mağazaları sorsam hangilerini söylersiniz? Eğer benim fikrimi merak ediyorsanız, benim listemde Watsons ve Gratis mağazaları listenin  en başına yerleşir. Bu iki mağazada da  hem çok ilginç ürünler var hem de fiyatları başka yerlere göre çok daha uygun. Bu yüzden her ikisini de gezmekten acayip keyif alıyorum ve her girişimde illaki elimde birşeyle çıkıyorum. Eğer ihtiyacım olan birşey yoksa sırf boş çıkmamak adına Watsons ın renkli mendillerinden alıyorum.
Yine geleneksel Gratis turlarımın birinde, rafta gözüme renki renkli tırnaklar takıldı. Kendimi bildim bileli bir türlü tırnak uzatamadığım için hemen bir tanesini alıp incelemeye başladım. Nail Rock adındaki bu ürün aslında bir nevi tırnak yapışkanı. Leopar desenlisinden, dantellisine; metalik renginden  çizgilisine her çeşidi var.


Eğer tırnaklarınızı  uzatmakta sıkıntı çekiyor, renksiz görmeye dayanamıyor, sık sık oje değiştiriyorsanız yada tırnaklarınıza ayıracak vaktiniz yoksa Nail rock sizin için büyük kolaylık olacak. Şimdi siz de bir Gratis mağazasına uğrayın, Sevdiğiniz deseni veya rengi seçin , yapıştırın ve tırnak boyutunuza göre törpüleyin. Hepsi bu kadar, tırnaklarınız hazır oldu bile.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...