19 Aralık 2011 Pazartesi

Nerelerde indirim var trendingtrend den öğrenin !!
Her ne kadar beklenen büyük indirimler yılbaşından sonra olsa da, bazı markalar yılbaşı için ön indirim yapmaya başladı bile. Seçilmiş ürünlerde yapılan %50 ye varan indirimler yapan bu markalar yılbaşı alışverişi için doğru aderesler olabilir.
İste erken indirim fırsatı sunan birkaç marka.

*  Harvey Nichols, Brandroom, Longchamp, J.Couture, Michael   Kors, S. Ferragamo, DVF, D&G, Kurt Geiger  gibi seçkin markaların tüm sezon ürünlerinde %50 ye varan indirim bizleri bekliyor.
*  VARIO da yılbaşı için özel indirime giren markalardan.
*  İpekyol ve Twist te seçilmiş ürünlerde %50 ye varan indirim devam ediyor.
*  FENDI de yılbaşına sayılı günler kala 2011 kış ürünlerinde %50  ye varan indirim fırsatı sunan markalardan bir diğeri.
*  Yeni bir marka olan Scotch&Soda nişantaşı mağazasında tüm giyim ürünlerinde yaptığı %30 indirim ile sizleri bekliyor.
*  Burrbery ve Lacoste sunduğu özel indirimlerle yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor.
*  Vakko dan yılbaşına özel inci günü. 21 Aralık Çarşamba gece 12 ye kadar inci etiketli ürünlerde %50 indirim müjdesi. İndirim tüm Vakko, Vakkorama, Butik Vakko, V2K designers ve online shop larda.
* Deriden ve Timberland mağazalarında yeni yılda bizlere özel %50 ye varan indirim başladı.
* The Body Shop ta yeni yıla özel hediye setlerinde 3 al 2 ode ve tum kadın ve erkek parfumlerinde %25 indirim bizleri bekliyor.
* Banana Republic'te beklenen sezon indirimi başladı. Yeni yılı Banana Republic'le karşılayın.
* Hotiç te %40-50-60 net indirim başladı.
* Yeni yıla özel %50 hediye çeki, Tommy  Hilfiger mağazalarında.
* Moda düşkünü çocukları da unutmadık. Kids story de yeni yılı indirimler karşılayan markalardan.PS: İndirimler devam ettikçe sizleri haberdar edeceğiz o yüzden bizi izlemeye devam edin J

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...